Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlk Kez G.Saray-Beşiktaş Maçı Yönetecek

egitim
    egitim
    :::Müdür Yardimcisi:::
    :::Müdür Yardimcisi:::

İlk Kez G.Saray-Beşiktaş Maçı Yönetecek Empty İlk Kez G.Saray-Beşiktaş Maçı Yönetecek

Mesaj tarafından egitim Cuma Eyl. 28, 2007 12:09 am

FIFA kokartlı hakem Selçuk Dereli, ilk kez bir G.Saray-Beşiktaş maçında görev yapacak.
    SÜPER Lig’de 2007-08 sezonunun ilk büyük derbisini Selçuk Dereli yönetecek. Kariyerinde 6. kez derbi maçına çıkacak olan FIFA kokartlı hakem, ilk kez bir G.Saray-Beşiktaş maçında görev yapacak.

Ankara Bölgesi hakemi olan ve halen Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanlığı görevini de yürüten 38 yaşındaki Dereli, 1999-2000 sezonundan itibaren Süper Lig’de görev yapmaya başladı.

Daha önce 2002-2003 sezonunda

G.Saray’ın F.Bahçe’yi, Ali Sami Yen’de 2-0, 2003-2004 sezonunda F.Bahçe’nin Beşiktaş’ı, BJK İnönü Stadı’nda 3-1 yendiği, F.Bahçe ile Beşiktaş’ın 2005-2006 sezonunda Şükrü Saracoğlu’nda 2-2 berabere kaldıkları lig, aynı takımların geçen sezon aynı statta bu kez Fortis Türkiye Kupası yarı finalinde 1-1 berabere kaldıkları derbi maçlarda görev yapan Dereli, geçen sezon ayrıca F.Bahçe’nin, evinde G.Saray’ı 2-1 yendiği lig maçında da düdük çaldı.

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 9:47 am